Jak wybierać buty

Jak prawidłowo kupić buty przez Internet?
Przy zakupie obuwia przez Internet, dobrze jest znać swój rozmiar. Różni producenci niestety podają rozmiary wg siebie, więc nie można na nich polegać. Dlatego przygotowaliśmy tabelkę z rozmiarami, wg której na pewno poznasz rozmiar dla siebie. Link do tej tabeli zawsze można znaleźć w detalu przeglądanych butów. Wybierając buty, należy zwrócić szczególną uwagę na tabelkę rozmiarów.

Jak prawidłowo zmierzyć stopę?
Wystarczy mieć linijkę lub metr. Stań plecami do ściany, pięty przy ścianie. Oznacz miejsce, gdzie kończy się twoja stopa (duży palec lub twój najdłuższy palec). Następnie potrzeba zmierzyć długość od ściany do znaku. Otrzymasz długość wkładki w centymetrach. Następnie, gdy wybierasz buty, porównaj czy długość wkładki odpowiada numerowi butów. Jeśli czujesz się lepiej, gdy masz w bucie trochę więcej dodatkowej przestrzeni, zalecamy rozważyć wybranie numeru w większym rozmiarze niż zalecane w tabeli.

Zamówione buty nie pasują?
Nie panikuj, mamy usługę 48 godz., która pozwala łatwo i za darmo wymienić buty za inne. Bardziej szczegółowy opis tej usługi można znaleźć na stronie "Wszystko o zakupie" -> "Usługa 48 godz"

Zaloguj się

This website uses cookies. More info